حریم خصوصی و شرایط استفاده

مدیران فرایند پارس با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ارائه خدمات، اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مدیران فرایند پارس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین مدیران فرایند پارس ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مدیران فرایند پارس را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

 

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۱۰۷۰۸۱۲۰۸۵ شماره‌ ای است که مدیران فرایند پارس از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مدیران فرایند پارس را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است مدیران فرایند پارس از طریق شماره ۵۰۰۰۱۰۷۰۸۱۲۰۸۵ برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مدیران فرایند پارس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مدیران فرایند پارس است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

مدیران فرایند پارس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مدیران فرایند پارس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مدیران فرایند پارس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مدیران فرایند پارس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مدیران فرایند پارس را از خود سلب می‌کند. مدیران فرایند پارس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مدیران فرایند پارس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که مدیران فرایند پارس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مدیران فرایند پارس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مدیران فرایند پارس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های مدیران فرایند پارس ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

مدیران فرایند پارس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

شرایط پشتیبانی محصولات

محصولات سایت دارای پشتیبانی به صورت پرسش سوالات درباره محصول و از طریق بخش نظرات در صفحه همان محصول، می باشند.

مدت زمان پشتیبانی رایگان، ۱ ماه بوده و سوالات حداکثر طی ۴۸ ساعت، پاسخ داده خواهد شد.

شرایط بازگشت وجه

جلب رضایت شما مشتری گرامی و احترام به حقوق تان از اهداف مدیران فرایند پارس است. به همین جهت، در صورتی که پس از خرید محصول، با مشکلی در رابطه با آن مواجه شدید، تا رفع مشکل در کنار شما خواهیم بود.

– قبل از خرید محصول، می توانید در مورد آن از تیم ما سوال کنید. برای این کار، در صفحه مشخصات محصول، از بخش “نظرات” استفاده کنید یا از کانال های معرفی شده در صفحه تماس با ما، سوال خود را بپرسید.

– پس از اتمام خرید، اگر قادر به دریافت فایل نشدید یا فایل مشکلی داشت، از طریق کانال های معرفی شده در صفحه تماس با ما، اطلاع رسانی فرمایید.

در نهایت در صورتی که محصول خریداری شده یکی از مشکلات زیر را داشته باشد و مشکل رفع نگردد، هزینه پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

– محصول خریداری شده به صورت رایگان در سایر سایت ها موجود باشد.

– محصول خریداری شده مشکل داشته باشد و خریدار نتواند از آن استفاده کند.

– توضیحاتی که در صفحه معرفی محصول ارائه شده است،  با محصول دریافتی مطابقت نداشته باشد.